Współfinansowanie

Projekt realizuje

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na międzynarodową konferencję pt. "Błotniak łąkowy - badania, monitoring, ochrona", która odbędzie się 22 listopada 2014 r. (sobota) w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Żwirki i Wigury 101.

 

Konferencja jest organizowana w ramach realizowanego w latach 2013-2014 projektu POIS.05.01.00-00-381/12 "Ochrona błotniaka łąkowego w Polsce", współfinansowanego przez Unię Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Jej celem jest podsumowanie realizacji projektu oraz wymiana doświadczeń z zakresu ochrony błotniaka łąkowego przez ekspertów z kilku państw europejskich. Prezentacje będą wygłaszane w języku polskim lub angielskim. Organizator konferencji zapewnia tłumaczenie symultaniczne.

 

Konferencja będzie też okazją do świętowania 20-lecia działalności Towarzystwa Przyrodniczego „Bocian” oraz 10 lat realizacji czynnej ochrony błotniaka łąkowego w Polsce.

Załączniki do pobrania


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja