Współfinansowanie

Projekt realizuje

II wydanie folderu

Już jest! drugie (zmienione) wydaniem folderu informacyjno-promocyjnego pt. "Błotniak łąkowy - sprzymierzeniec rolników". Folder wydaliśmy w ramach projektu pt. „Realizacja Krajowego Programu Ochrony Błotniaka Łąkowego”, który jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

 

Folder został wydany w nakładzie 5000 egzemplarzy, ma 28 stron i oprawę zeszytową (wymiary: 210x210 mm). Co ważne został wydrukowany na niepowlekanym papierze pochodzącym w 100% z recyklingu!

 

Folder zawiera kompendium wiedzy o błotniaku łąkowym, m.in: informacje o wyglądzie, biologii lęgowej, pokarmie, siedliskach oraz czynnej ochronie lęgów. W folderze znajdują się również porady o tym jak rolnicy mogą chronić legi oraz siedliska błotniaków we własnym zakresie, jak również informacje o znaczeniu rolnictwa w zachowaniu różnorodności biologicznej. Folder będzie dystrybuowany wśród mieszkańców wsi, głównie w powiatach gdzie jest realizowana czynna ochrona lęgów błotniaka łąkowego.

 

Serdeczne podziękowania składamy osobom, które nieodpłatnie udostępniły zdjęcia, są to: Maciej Cmoch, Andrzej Łukijańczuk, Tomasz Przybyliński, Adam Stankowski, Piotr Zabłocki

 

Załączniki do pobrania


Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja